0212 6608098 - 0212 6608099

BAKIRKÖY AĞRI MERKEZİNE HOŞ GELDİNİZ - RU

İNVAZİV ORTOPEDİK TEDAVİYE ALTERNATİFİZ

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Praesent aliquam eget ipsum ut interdum. Donec nisi velit, consequat quis dolor non, consequat pulvinar sapien. Ut eget tortor lobortis, condimentum purus at, molestie ligula. Morbi vel lectus eu turpis tempus malesuada vitae vel dolor. Suspendisse varius leo libero, non feugiat augue tristique a. Integer convallis quam eu semper ultricies. Nullam ut leo justo.

Praesent vel fermentum augue. Integer tincidunt lorem ac ipsum vehicula, vitae interdum sapien cursus. In lorem ligula, elementum egestas augue vitae, egestas ullamcorper purus. Nulla at dictum lectus, nec fringilla tellus.

Haberler
AĞRI TEDAVİSİNDE KİŞİYE ÖZEL YÖNTEMLER

AĞRISIZ, DAHA İYİ BİR YAŞAM KALİTESİ İÇİN…

DR-SIGN

Ağrı, çoğu zaman hastalıkların bir belirtisi, göstergesidir. Bir alarm işaretidir. Ağrıya sebep olan şeyi bulmadan ağrıyı ortadan kaldırmaya çalışmak genellikle başarısız olmakta ve hatta hastalığın ilerlemesine yol açabilmektedir. Bu nedenle ağrının kaynağını bulmak hastalığın tedavisinde kilit noktadır. Ağrının kaynağını bulmak ise ciddi bir bilgi birikimi ve çaba gerektirir. Bu amaçla özellikle kas iskelet ultrasonu ve elektromiyografi, yani EMG, ağrılı hastalıkların tanı ve tedavisinde çağdaş hekimler tarafından kullanılmalıdır.

dr-sign
AĞRI TEDAVISINDEKI YENI GELIŞMELER
KEMIK İLIĞI KÖK HÜCRE TEDAVISI-RU

KEMIK İLIĞI KÖK HÜCRE TEDAVISI-RU

Kemik iliği alınması genel olarak ağrısız, konforlu bir işlemdir. Düşük dozda bölgesel uyuşturma yapılarak uygulama neredeyse ağrısız yapılabilir. 

KEMIK OKUMA KEMIK HÜCRESEL ENJEKSIYONLAR-RU

KEMIK OKUMA KEMIK HÜCRESEL ENJEKSIYONLAR-RU

MIGREN BOTOKS-RU

MIGREN BOTOKS-RU

Botox , nörolojik bir toksindir. Nörotoksin, sinir hücrelerinde asetilkolin dediğimiz bir maddenin salınmasını engeller, dolayısıyla, sinir iletimini ve kas kasılmasını, kas spazmını engeller. Bu etkiler sonucunda kronik ağrıların çoğunda karşılaştığımız önemli bir sorun olan beyindeki santral hassasiyetin azalmasına yardımcı olur.

RADYOFREKANS-RU

RADYOFREKANS-RU

Sürekli radyofrekans ( CRF ) , hedeflenen bölgede bir tür doku hasarına neden olan yüksek frekanslı alternatif bir akımdır.  Doku hasarı 60-90 derecede oluşturulur. Kesikli radyofrekans ( PRF ) tedavisinde akım, aralıklı olarak ve 42 derece gibi daha düşük ısı oluşturacak şekilde uygulanır. 

PROTEZ CERRAHISINDE YENILIKLER -RU

PROTEZ CERRAHISINDE YENILIKLER -RU

DTO.Data.dList?.HeadLine.ToUpper()

Sağlık Turizmi Avantajlarını Yaşayın...

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ